Сезон гольфа відкрито

2021 GOLF SEASON IS OPEN

Гольф - гра з історією

Гольф є дуже старовинною грою, яка з простої забави через багато століть перетворилася на популярний вид спорту і дозвілля. Це не обов’язково спорт олігархів. У наш час існують поля і клуби для людей з різним рівнем доходів. Винайдена гра була пастухами Шотландії (історія гольфу налічує 6 століть), і лише за часів королеви Марії Стюарт до неї долучилася аристократія.

ПЛЮСИ ГРИ В ГОЛЬФ

Гольф – спорт на свіжому повітрі, тому дозволяє залишатися у відмінній фізичній формі. А ще на полі для гри в гольф часто можна побачитися з потенційними діловими партнерами і друзями.
Плюс до всього, ви можете відчути чисто естетичне задоволення, милуючись полями для гольфу. Над полями для гольфу трудяться професійні ландшафтні дизайнери.
Проводити вільний час на полі для гри в гольф – справжня насолода. Не обмежують погляд зелені простори галявин, водойми, розрахований до дрібниць ландшафт – все це заспокоює і утихомирює.
Гольф – це завжди чудове заняття, яке приносить задоволення, розслабляє, і надовго заряджає енергією.

5069
ГОЛЬФ УРОКІВ

247
ТУРНІРІВ

2560
KIDS GOLF

Відео

Галерея

НАШІ ЧЕМПІОНИ

залишились питання?

Untitled-1

Надія

Менеджер

Тел.: +38 067 943 52 47
E-mail: golf.nadia@gmail.com

Игорь Олексин

Ігор

Інструктор

Тел.: +38 066 136 67 51
E-mail: igoroleks@ukr.net

запрошуємо

З радістю покажемо Вам всі локації і можливості, обговоримо будь-які варіанти організації ваших заходів. Залиште свої контакти або відправте повідомлення і ми з вами зв’яжемось.