ГОЛЬФ У МЕЖАХ МІСТА

Любите грати у гольф і мрієте пограти, не виїзжаючи за межі міста? Тепер для цього у вас є driving range в київському Гольф Центрі. Ця послуга поєднує у собі найкраще, що може принести гра у гольф: свіже повітря, чудовий реквізит і просто гарні враження.

ПОЛЕ ДЛЯ ГОЛЬФУ

  • Площа 6 гектарів;
  • 6 лунок PAR 3;
  • Тренувальні зони chip and putt;
  • Можливість проведення весільних церемоній і маштабних подій.

 

УНІКАЛЬНИЙ ДРАЙВИНГ РЕйНДЖ

Драйвинг рейндж в Києві являє собою нове, але вже дуже популярне рішення для гольфістів всіх рівнів. Це величезне тренувальне поле довжиною 325 м., на якому із задоволенням проводять час початківці і досвідчені гольфісти. Наші тренери допоможуть з вивченням техніки і постановкою удару.Послуги драйвинг рейндж зараз дуже затребувані. Їх використовують як розвагу, тімбілдінг, а також, як елемент програми корпоративного або сімейного свята.

Драйвинг рейндж у Гольф Центрі

Унікальна можливість пограти у гольф в межах міста

 

У вашему розпорядженні величезне поле 6 гектарів

 

Довжина драйвинг рейндж – 325 метрів

 

Driving range дозволяє вільно вмістити до 400 гостей

 

Обігрів майданчика зимою

 

Чим привабливий драйвинг рейндж?

 

Серед іншого, driving range в Україні популярний ще й тому, що відрізняється від звичного нам поля для гольфу. Він виглядає, скоріше, як тренувальне поле. На драйвинг рейндж можна відстежити точність, спрямованість та траєкторію руху м’яча. При цьому, на полі є прапорці і лунки для перевірки точності удару, а, також, позначки з метражем для перевірки дальності польоту. Таким чином, гравець відточує свою техніку. Новачки під керівництвом інструктора можуть навчиться бити по м’ячу, а досвідчені гравці відпрацювати усі види ударів. Важливо, також, те, що драйвинг рейндж – це велике поле, воно розраховане на серйозну групу гравців. Тут можуть одночасно тренуватися відразу кілька людей, абсолютно не заважаючи один одному.

залишилися запитання?

Untitled-1

Надія

Менеджер

Тел.: +38 067 943 52 47
E-mail: golf.nadia@gmail.com

Игорь Олексин

Ігор

Інструктор

Тел.: +38 066 136 67 51
E-mail: igoroleks@ukr.net

запрошуємо

Із радістю покажемо усі локації і можливості, обговоримо будь-які варіанти організації ваших заходів.

Залиште свої контакти або відправте повідомлення і ми з вами зв’яжемося.