ДЖОШ УОЛСОН

Тільки в Гольф Центрі Київ у вас є унікальна можливість потренуватися під керівництвом пана Джоша Уолсона. Його гру називають «Удар, довжиною світового класу»..

Джош Уолсон заявив про себе, як Гольф-професіонал світового класу. Почавши в віці 6-ти років, його любов до гольфу зросла в успіх на аматорському рівні, а потім і в професійній кар’єрі.

Його професійне зростання привело його в спорт, званий Лонг Драйв (довгий удар драйвером). На його рахунку 8 рекордних ударів, які перевищують 450 м завдовжки, що і доводить його здатність змагатися на найбільших сценах Лонг-Драйву.

Виступаючи в сфері розваг у гольфі, Джош використовує гумор і унікальні трюки, це і захоплює глядачів по всьому світу. Він демонструє силу свого удару і трюки, використовуючи всілякі ключки. Будучи інструктором з гольфу, він також, із задоволенням, допомагає любителям поліпшити свою гру.

Уроки можливі тільки в дати проведення Академії DRIVE the Distance, будь ласка, уточнюйте.

12 перемог на чемпіонатах США на найдовший удар

8 зареєстрованих ударів понад 500 ярдів завдовжки

7 зареєстрованих влучень у лунку з першого удару (hole in one)

Пробиття дошки (2 см завтовшки) гольф-м’ячем при ударі

Неодноразові виступи на американські канали ABC, CBS, FOX sport

ІГОР ОЛЕКСИН

Гольф-професіонал PGA of Ukraine Ігор Олексин працює в Гольф Центрі з 2007 року.
Ігор Олексин закінчив аспірантуру Національного університету фізичного виховання і спорту України. У 2019 успішно захистив кандидатську дисертацію і отримав науковий ступінь кандидата наук (PhD).

У 2007 році стажувався з гольфу під керівництвом PGA-професіонала Рассела Ейдена.
У 2008 році пройшов курс тренерської підготовки в Міжнародній академії гольфу «Drive the Distance» під керівництвом PGA-професіонала Джоша Олcoна..
У 2011 році пройшов стажування в Чехії на курсах підвищення майстерності навчальних професіоналів.

У Ігоря великий досвід навчання як початківців, так і досвідчених гравців. Провів велику кількість дорослих і дитячих корпоративних гольф-заходів з кількістю понад 100 чоловік. Серед його вихованців призери та переможці Чемпіонату України, а також члени збірної України з гольфу.

Вартість:
1200 грн. (1 людина)
1600 грн. (2 людини)
1900 грн. (3 людини)

Переможець та призер Всеукраїнських турнірів з гольфу

У 2012 році зайняв 5-е місце на Чемпіонаті світу з гольфу за версією WGC

У 2017 році Ігор вступив в Асоціацію професійних гольфістів України (PGA of Ukraine

У 2018 пройшов курс тренерської підготовки PGA з професіоналом з Ірландії Девідом Керном

ІГОР ЗАТРАВКІН

З 5 квітня 2009 року в нашому Центрі працює гольф-школа під керівництвом Ігоря Затравкіна, абсолютного переможця Чемпіонату України і всіх етапів Кубка України з гольфу 2009 року, професіонала PGA of Russia.

Ігор Затравкін почав займатися гольфом в 1988 році в Швейцарії, і за час своєї кар’єри гольфіста – любителя не раз ставав чемпіоном свого рідного гольф-клубу і призером великих гольф-турнірів в Швейцарії і Франції. Поліпшивши свій аматорський гандикап до 3, він пройшов програму підготовки інструкторів з гольфу при Асоціації професійних гольфістів Швейцарії (Swiss PGA), а в квітні 2010 року вступив в Асоціацію професійних гольфістів Росії (PGA of Russia).

Його оригінальна теорія і методика викладання гольфу під назвою «Альтернативна техніка свінгу» користується великою популярністю серед любителів гольфу України.

Вартість : 1200 грн. (Докладніше у адміністратора).

залишилися питання?

Untitled-1

Надія

Менеджер

Тел.: +38 067 943 52 47
E-mail: golf.nadia@gmail.com

Игорь Олексин

Ігор

Інструктор

Тел.: +38 066 136 67 51
E-mail: igoroleks@ukr.net

запрошуємо

З радістю покажемо Вам всі локації і можливості, обговоримо будь-які варіанти організації ваших заходів..

• Залиште свої контакти або відправте повідомлення і ми з вами зв’яжемось.