КОРПОРАТИВНИЙ ГОЛЬФ

Корпоратив – це основа формування командного духу будь-якого колективу, де головне – досягнення конкретних результатів в роботі. Спорт надихає на перемогу, вчить гідно переносити поразки, поважати суперників і діяти в інтересах команди. Професійний та індивідуальний підхід співробітників Гольф Центру в організації заходів дозволить Вам провести дану корпоративну подію яскраво, успішно та незабутньо.

ПОГАНА ПОГОДА? НЕ ПРОБЛЕМА!

Гольф Центр Київ організовує тімбілдінг для будь-якої кількості співробітників з різним рівнем спортивної підготовки. Погана погода не є перешкодою, тому що драйвинг рейндж (майданчик, з якого гравці б’ють по м’ячу в бік поля), знаходиться на 3-му поверсі нашої будівлі, ви закриті від вітру і дощу, але можете  насолоджуватися свіжим повітрям та панорамою.

КОРПОРАТИВНИЙ ГОЛЬФ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

У сприятливу погоду гра ведеться з майданчика, розташованого безпосередньо перед гольф полем. Ми гарантуємо, що ваші співробітники отримають задоволення, навіть якщо це буде їх перший гольф-досвід.

Гольф Центр дає унікальну можливість пограти в гольф у будь-яку пору року,  організувати квести на свіжому повітрі.

Свіже повітря, чудовий вид і, звичайно, гольф (гра ділових людей усього світу) – це гарантія того, що Ваш колектив отримає масу позитивних емоцій, гарний настрій і невичерпний заряд енергії! Як результат, підвищується працездатність кожного співробітника і поліпшується взаємодія команди в цілому!

За багато років ми накопичили великий досвід в організації безлічі подій. Наша головна родзинка – гольф. Тільки ми в Києві можемо запропонувати турнір з гольфу будь-якого масштабу. Гра з драйвинг рейндж дозволяє швидко оволодіти технікою ударів і гідно виглядати в турнірі, навіть якщо Ви тримаєте ключку вперше.

НА ДРАЙВИНГ РЕЙНДЖ МОЖУТЬ ГРАТИ ДО 400 осіб!

Гра у гольф – це ключ до правильного тімбілдінгу!

У цьому впевнені ми і всі наші численні гості. На території Гольф центру є все для того, щоб цілий рік насолоджуватися гольфом, будь ви новачок або профі. Тому тільки Гольф центр організовує по-справжньому цікавий teambuilding.

ЧОМУ ПОПУЛЯРНИЙ TEAM BUILDING?

Ефективність правильно організованого тімбілдінга складно переоцінити, якщо ви хоч раз застосовували його в своєму колективі. Учасники набагато ближче пізнають своїх колег. Співробітники великих компаній можуть познайомитися один з одним. Колеги вчаться приймати спільні рішення.

Тімбілдинг на природі найбільш ефективний. Він надихає на перемогу, дає можливість навчитися приймати поразки з гідністю. І, найголовніше, вчить взаємодії.

Як зазвичай проходить Тімбілдінг?

Існує кілька сценаріїв. Зазвичай, захід складається з 3 частин – інструктаж і навчання, розподіл співробітників на команди, турніри всередині команд і фінал, в якому змагаються переможці команд. Ну, і звичайно ж, нагородження переможців. По вашому запиту ми підготуємо гольф-призи для фіналістів, щоб захід запам’ятався надовго.

ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ КОМПАНІЇ

Гольф центр підготував два варіанти розважальних програм, які включають оренду доріжок на драйвинг рейндж, корзин і м’ячів на дві години, оренду ключок, послуги інструктора і призи. Ціна організації тімбілдінгу залежить від вибору пакету.

№ пакетуДоріжки Доріжки КлючкиПослуги інструктора</strongКількісь гостей</strongВартість</strong
Пакет №1716 (по 50 м'ячів)71 інструктордо 2017100 грн
Пакет №2718 (по 50 м'ячів)71 інструктордо 4022000 грн

ПОРА І ПІДКРІПИТИСЯ

Після активної гри, як ніколи доречним, буде гідне частування. Для вас його підготує ресторан «Гольфіст». Можливий будь-який формат, від фуршету на драйвинг рейндж до банкету в залі.

залишилися запитання?

Vladislav

Владислав Групп

Банкет-менеджер

Тел.: +38 067 5456985 (Viber, Telegram)
E-mail: sm1@golf-center.com.ua

Игорь Олексин

Ігор

Інструктор

Тел.: +38 066 136 67 51
E-mail: igoroleks@ukr.net

Untitled-1

Надія

Менеджер

Тел.: +38 067 943 52 47
E-mail: golf.nadia@gmail.com

запрошуємо

З радістю покажемо усі локації і можливості, обговоримо будь-які варіанти організації ваших заходів .

Залиште свої контакти або відправте повідомлення і ми з вами зв’яжемось.